ניהול אומנותי ומנטורית תסריט – שרי תורג'מן

נולדה בקאן שבצרפת והיא בעלת תואר ראשון בקולנוע וטלוויזיה, מגמת בימוי ותסריטאות מאוניברסיטת תל אביב, חיה ונושמת את עולם הקולנוע והטלוויזיה יותר מחמש עשרה שנה. ביימה סרט דוקומנטרי "להרגיש בבית" בתמיכת הרשות השנייה. הסרט הוקרן בערוץ 2 ובפסטיבלים בחו"ל. ביימה וכתבה שני סרטים עלילתיים קצרים (רגעים, ועכשיו מה?) באופן עצמאי, שזכו לשבחים רבים. כמו כן הפיקה, ביימה וערכה קליפים ששודרו בערוץ 24. לתורג'מן ניסיון של יותר מעשר שנים בניהול וניתוח תסריטים. יזמה והקימה את חברת SCRIPT LIGHT  מתוך כוונה ליצור בית ליוצרים, שבו כל יוצר, צעיר או מקצועי,יכול לקבל כלים מקצועיים שישביחו את יצירתו.תורג'מן היא לקטורית של הקרן לקולנוע הישראלי במסלול פיתוח פרויקטים וגם לקטורית של קרן רבינוביץ' במסלול פרויקטי גמר של סטודנטים.

מנהל אומנותי – גיום מנגה

נולד בשנת 1977 בנאנט (צרפת). בוגר אוניברסיטת Rennes-Britain בתחום ניהול ופיתוח תרבות. עבד תחילה כמבקר קולנוע עצמאי וקידם סרטים עצמאיים וסרטי ארטהאוס בשלוחות השונות שעוסקות בהפצת סרטים. מאז שנת 2007 עובד מנגה בפסטיבל שלושת היבשות בנאנט וכיום עומד בראש התוכנית של סדנת ההכשרה הבינלאומית .Produire au Sud מאז שנת 2008, יצר ארבעה סרטים קצרים כתסריטאי ובמאי: סתיו של עורות (2008), הצל של העצים כבר לא קיים (2010), ווקר (2013) והילדה והכלבים (2014).

קלייר לז'ומה

קלייר היא אחת ממייסדי סדנת "Produire au Sud" היא נולדה ב-1964 בעיר ניסשבצרפת ורכשה את השכלתה הגבוהה באוניברסיטת פריז. עבדה בכל שדרת תפקידי ההפקה השונים בתעשיית הסרטים בצרפת. ב-2002 ייסדה יחד עם שני שותפים את חברת סרטי אקרובט ACROBATES) FILMS) שמתמחה בעיקר בקופרודוקציות ובפיתוח של פרויקטים קולנועיים אירופאים. הסרטים המופקים על ידי חברת סרטי אקרובט מאופיינים בבחירת במאים צעירים בעלי מבע קולנועי עשיר הנוגעים בעולמות תוכן בינלאומי ובטיפוחם. מבין סרטיה האחרונים ניתן למצוא את Blood Appearsby שזכה בבחירה הרשמית בשבוע המבקרים בקאן.

סטאפנו טילדי

נולד ביוהנסבורג שבדרום אפריקה ב- 1955 וחי משנת 1970 באיטליה. למד אדריכלות באוניברסיטת טורינו ולאחר מכן עבד שם כמנהל הפקות הקולנוע והטלוויזיה של בית הספר לאדריכלות. בשנת 1985 היה ממקימי אחת מחברות הפקה הדוקומנטריות המובילות באיטליה,STEFILM ,ועבד בה בתפקידי בימוי והפקה שונים. מאז עוסק בהפקת סרטים דוקומנטריים ובסדרות תעודה.טילדי היה מעורב ביצירת יותר מחמישים סרטים דוקומנטריים וסדרות ששודרו בגופי שידור שונים באירופה ועסק רבות בתחום הפיצ'ינג. כיום הוא מלמד ומעביר סדנות העוסקות בהפקת ופיתוח סרטים באוניברסיטאות, מכללות ופסטיבלים, בהם פסטיבל שלושת היבשות בנאנט ופסטיבל קאן. הוא זכה לאחרונה בפרס EDN לשנת 2013 על תרומתו החלוצית לסרטים תיעודיים באירופה.

דומיניק ולנסקי

בפברואר 2012, לאחר ניסיון של למעלה מעשרים שנה בתחום ההפצה, הקימה דומיניק ולנסקי את חברת,DW שמטרתה לייעץ ולעזור ליוצרים בכלל וליוצרים צעירים בפרט למצוא את דרכם בשוק הסרטים הבינלאומי. היא עוסקת בהקמה, בייעוץ ובניהול של גופים שונים העוסקים בהפקה והפצה ברחבי העולם בשיתוף עם חברות הפקה ברחבי העולם, עם פסטיבל קאן ועם המכון הצרפתי.בנוסף על כך היא מפיקה בעצמה לראשונה בימים אלה סרט באורך מלא של היוצר האיראני אליזרה קאהטמי ומפיקה שותפה של סרטו השני של סאנג'יואה פושקאקומרה מסרי לנקה.

פרוייקטים קודמים